24.7.07  מכתב מארי סלימן/מור--"בן משק" לשעבר בנחל עוז

גייזי שלום,

אני בספק אם אתה זוכר אותי, ארי סלימן (בנם של אלינור ודן מנחל עוז) שלימים הפך לארי מור (עו"ד מור נשמע נכון יותר מעו"ד סלימן...), בכול  מקרה רציתי לומר  מספר דברים לאחר ביקורי באתר האינטרנט שלך:  ראשית אני חייב לציין שהוא מדהים וכל הכבוד על היוזמה והרעיון , הפגישה האחורנה שלי איתך הייתה בשנת 1987 במהלך קורס הצלילה שהדרכת, חלפו 20 שנה, עשרים שנה מאז עזבתי את הקיבוץ, ולא נותר לי זכר ממנו, בוקר בוקר קם, שותה את כוס הקפה, מגהץ את החולצה הלבנה, עונב עניבה שחורה ונוסע לבית המשפט, מסיים שם ונפנה למשרד, חיים הרחוקים שנות אור מחיי הקודמים בקיבוץ, מחיי כפלח ופתאום נתקלתי באתר שלך, בצילומים ובדמויות אשר מבחינתי נשארו אי שם הרחק במחצית השניה של המאה שעברה ואחזה בי צמרמורת ואולי היו אלה געגועים !

כן, פתאום התגעגתי, ורציתי לטעום עוד ממה שהיה, רציתי לשקוע באלבום תמונות מתקופה אחרת, לעשות טיול שורשים למקום ממנו באתי ובנסיבות אלה אני אף כותב, ובאם בקשתי אינה מוגזמת היתי שמח למצוא באתר תמונות נוספות, לאו דווקא של המייסדים אלא שלנו, הבנים שגדלו במקום, טיולי משק, תמונות מחגים וחתונות הייתי שמח למצוא גליונות של דפי השבוע מפעם סרוקים באתר ואני בטוח גייזי שרצוני מבטא את רצונם של רבים אחרים שאפילו אינם מכירים את האתר הזה.בכל מקרה רציתי שוב רק להודות על אתר מבורך זה.

 Ari Mor, Adv.

Reifenberg, Eckstein, Nachman & Co., Law Company

Atidim Tower, P.O.Box 58083 Tel-Aviv, 61580.

Tel: 972-3-649 4022 ; Fax: 972-3-6491169

  :  E-mail   ari@ren-law.com

 

תשובה מגייזי :

ארי יקר , אני זוכר אותך הייטב מאז היית ילד צעיר ושובב מאד ...ועד הימים בהם היית חניך בקורס הצלילה בו הדרכתי. אני בקשר דוא"ל עם הוריך בנחל עוז ושומע עליך מעת לעת. את החומר שבידי על נחל עוז אני אכניס לאתר בהמשך בקצב לפי הזמן שברשותי, אבל אני מנצל מכתב זה ומבקש מכל מי שמחזיק חומר כתוב או מצולם הראוי לפירסום ובעיקר לבני הקיבוץ , אנא שילחו אלי  [email protected]

אין באפשרותי לחפש חומר, אבל כל מה שישלח אלי יתפרסם. שלך גייזי.