אורי יסוד                                                                                                       7.7.2010

 

הזעקה לעולם                (תמונות בתחתית הדף)

 

זעקתה של משפחת שליט כפי שהיא באה לידי ביטוי עתה בצעידתם המרשימה בימים הקשים של חום יולי עומדת לפני סיום . הם יגיעו לירושלים יקימו שם את אהל המחאה לפני ביתו של ראש הממשלה , יחל השלב החדש במאבקם ועדיין אין פתרון באופק .                                     

עד מתי יעמדו להם כוחותיהם ? אלוהים יודע !

ולהבדיל ממנהיגיו ונבחרי הציבור הממלאים פיהם מים , מלווים ותומכים המוני אזרחי עם ישראל כפי שהם יודעים לעשות בזמנים קשים את המשפחה המופלאה הזו כל העת וזה מרשים ומרגש ! ומי יודע אולי זה מה שבסופו ישפיע , אינשאללה !

 

היינו שם ביום ב' 5.7.2010 , בפרק אשכול שבחבל הבשור , אתר שבקו אווירי קרוב מאד לעזה ויחד עם עשרות אלפי אזרחים תומכים חווינו את אחד האירועים היותר מרגשים במהלך מאבקה של משפחת שליט קונצרט הזעקה לעולם !

 

ואל לנו להקל ראש בארגון מבצע שכזה , כשמאה ושבעים אוטובוסים מקרית שמונה , כרמיאל וכפר הוורדים ועד שדרות ואילת מגיעים כולם יחד ביום חם מאד ובסדר מופתי מעורר השתהות מתבצעת החנייה והקהל האדיר הזה פוסע לו באטיות ובשקט אל מקום האירוע .

 

נכון . כולם ראו את השידור החי ברשתות הטלוויזיה , אבל זה לא כמו להיות במקום , לשמוע

את דבריהם של זובין מאטה , שירתו ודבריו של שלמה ארצי , דבריו המרגשים של נועם שליט , שירת המקהלה הקאמרית , נגינת התזמורת הפילהרמונית ויותר השיר שהוקדש לאביבה שליט , זעקתה של אם ! זו הייתה התרגשות אמיתית מלווה בלא מעט דמעות .

 

  תמונות  >  זעקה-1       זעקה-2      זעקה-3      זעקה-4       זעקה-5       זעקה-6