22.6.10   תגובה מיורם סתו לכתבה: "הנה לא כל העולם נגדינו< "   מפגן תמיכה בישראל ב....פינדלנד      

לאחר שקבלנו הערכת מצב מיוסי חסין והסברים למתרחש בטורקיה, עקב שעשה עבורנו סקירה שראויה לציון של

  % 100.  אמנם באחור קל מכדי לקבל שבחים ממורינו ז"ל,  אשר הלכו לעולמם, בטרם הגיש את "עבודת הסיום".  אני משער שמורינו ז"ל, באשר הם, הופתעו לטובה, והסכימו פה אחד, שהשובב הקטן הזה,  למרות תעלוליו, לא אכזב אותם 

אפרופו ניתוח המצב בטורקיה, האם יש להניח שעוד מדינות אירופאיות יצטרפו לפינלנד ? האם ניתן להבין מצעד זה שהם מתחילים להרגיש שהחבל מתהדק על צווארם ושהעולם המוסלמי "שוחר השלום", עומד לטרוף אותם בעתיד הלא רחוק ?   האם זה מסר שהם משדרים למוסלמים שמציפים את ארצותיהם ?     האם עתה, לאחר מספר שנים כה רב, הם מתחילים להבין שרדיפת היהודים והחלפתם  במוסלמים, פרושה הכחדה, עבורם ?  האם יבינו עתה שהיהודים שנרדפו ונרצחו על ידם,  לא רצו כלל את רעתם והכחדתם, כשם שהמוסלמים רוצים ?    מקווה לשמוע מיודעי דבר, הרחבה בנדון .

 

גייזי : זו תהיה שגיאה חמורה, להניח ולקוות ששינוי מעמדנו בעולם תלוי רק בהתפכחות של הגויים, אין מדינה באירופה שצרפה בכוח ונגד הרצון מוסלמים  לבירתה ביחס של 2:1 כלומר שליש  תושבי בירת ישראל הם מוסלמים !

(שלא להזכיר את היהודים הקנאים הפנטים לובשי השחורים)אבל אנחנו מזהירים ללא הפסק את אירופה תיזהרו מן המוסלמים.....סדר מתחיל בבית !

ארץ ישראל בין הירדן לים נתונה במשבר מלחמה אלים כבר כמעט מאה שנה,העולם לא יכול לסבול את המציאות השוררת כאן,המסכנת גם את ביטחונם !  ואם אנחנו מחכים "שהעולם יתפכח" ויפתור לנו את הבעיה זו שגיאה גסה וחמורה, כל יום שעובר "מקדם" אותנו לפתרון דרום אפריקה...עלינו למהר וליטול את היוזמה לשים קץ למצב הקיים במחירים שהפתרון דורש,כבר היום אפשר לראות שבפתרון מוסכם, שישחרר את ישראל  מאבן הריחיים של שליטה במיליוני מוסלמים, ישראל תהפוך חיש מהר לאחת המדינות הכי משגשגות,עשירות ומפותחות בעולם, גם רוב העולם הערבי ישלים עם קיומה, ויהיה לו אינטרס קיומי לפתח קשרים איתנו, אפשר בהחלט לא לקבל את ההערכה הזו , אבל כך או כך אם אנו לא נהיה היוזמים לשנות את מעמדנו בעולם אף מדינה אירופית "מתפכחת" לא תעשה זאת עבורנו.