היום שאחרי הפצצה-קריינות:חיים יבין > http://www.youtube.com/watch?v=6yoU0T8r6fw 

29.9.09   רמז דק   מאת אשר רון

 

האירנים הודיעו על תרגיל נסוי בטילים ארוכי טווח .עתונות זרה הודיעה על תרגיל אוירי גדול של ישראל שמטרתו הערכות להפצצת הכור האיראני .האיראנים הודיעו שהם מזיזים את הטילים שלהם ומכוונים   אותם לעבר הכור בכרכור . זה לא עשה עלינו רושם .

אז הם פרסמו שתפשו מרגל  . ביג דיל , תפשו מרגל . לך ספר להם כמה מרגלים וטרוריסטים שורצים ומשריצים בארצנו .

 

מזלנו  שהאיראנים לא יודעים שכל הדברים הכי סודיים כתובים  בתנ"ך .הם רוצים  לדעת את מועד ואופן הפצצת הכור שלהם . אני מבטיח להם שתוך ארבעה חודשים , מקסימום  שישה ,הסקרנות שלהם תבוא על סיפוקה .אני כבר יודע מתי זה יקרה . יותר מדויק אני יודע מתי זה לא יקרה .למשל זה לא יקרה בחודש יוני 2009 , למרות  שלפי הרמז בתנ"ך – זה התאים . יש סכוי שיקרה בחודש המסתיים באות ר  ואל תשאלו באיזה לוח , הלועזי או העברי .  כבר רמזתי שיש רמז מדויק בתנ"ך .

 

מאחר ויש כאלה המגחכים אז רק להם אספק הוכחה .בעצם מי שסיפק לי הוכחה הוא יהודי מלומד ששמו שמואל גרינברג . אולי זה שמואל גרינברג ז"ל הקרייתי , אביו  של הגנרל "מונטה קריסטו"  ואולי זה גרינברג אחר .אותו גרינברג הצליח לפצח את הצופן הסודי ביותר . הוא עשה זאת בדיעבד בעזרת התנ"ך כמובן . לטענתו , הנביא יחזקאל סיפק את כל המודיעין הדרוש על מלחמת יום הכיפורים. אבל , אצלנו כרגיל , מתקוטטים  ומתווכחים על רמזים ברורים  .

 

תפתחו בבקשה את ספר יחזקאל פרק מ"א  ותמצאו רמז דק

לפתיחת המלחמה   ב  1973  .

ככתוב " בעשרים וחמש שנה לגלותנו , בראש השנה ,

בעשור לחדש , בארבעה עשרה שנה , אחר אשר הוכתה העיר  ......."  

וההסבר בדיעבד מאד פשוט וברור :

בעשרים וחמש שנה לגלותנו  = בין הקמת המדינה ב 1948

למלחמת יום כפור ב 1973 חלפו 25 שנים .

בראש השנה = בחדש תשרי , החדש הראשון בשנה .

בעשור לחדש  =  י' בתשרי , יום הכיפורים  .

בארבעה עשר =  בשעה  14.00  פרצה המלחמה  .

 

בעניין המלחמה הקרבה ובאה אני מנוע מלספק רמזים . טוב , כמה רמזים לקרייתים היודעים לשמור סוד –אין בעיה .פתחו את ספר זכריה  פרק ב'   פסוקים 12-14  . זה רמז לאינפורמציה חשובה . זכריה התאים לחודש יוני אבל יוני השנה כבר לא יהיה . זה יכול להתאים ליוני  בשנת  התש"ע . (הנבואה של זכריה מתאימה  לכל חודש וזה מבלבל ) .מפצחי צפנים מציעים לפתוח בישעיהו . תדלגו על פרק א' 

ותגיעו במהירות לפרק מ'" נחמו נחמו עמי ...." ישעיהו נ"ד נ"ה זה חלק מההפטרה שלי ולא אכנס לפרטים נוספים ....רמז נוסף תמצאו בפרק  ס'  "  קומי אורי כי בא אורך ..."

 

תבדקו את פרשות השבוע  בחדשים  אוקטובר – דצמבר  . כדי לא להתבלבל , חשוב ללכת לפי הלוח העברי . מתאים לחודש אדר ולא רק בגלל אות הסיום . זה מכניס אותנו לשנת     2010 ( קורה שיש סטיית תקן ) . שנת 2010 מתאימה בתנאי שלא חורגים משנת התש"ע של הלוח העברי . תצליבו ותווכחו שאין בעיה לפצח את הקוד . רמז נוסף , התאריך והמועד כבר נקבעו . היושב במרומים קבע  את המועד המדוייק וזה כתוב בתנ"ך . זה לא יעזור לאירנים גם אם יצומו ביום כיפור .

 

    אם הגעתם לפתרון, שבו בשקט כי האיראנים מאזינים  . רמזים נוספים יהיו באידיש , את זה הפרסים לא יפצחו בזמן שעוד נותר להם  .  שמרו על דממת אלחוט . מי יודע , אולי המנוולים האלה למדו אידיש . אחמדיניג'אד ואידיש , זה באמת מצב מסוכן .

 

 

נ.ב. בשנות השישים של המאה הקודמת עליתי לאוטובוס בגרמניה עם

ישראלי שידע מעט אידיש וחשב שהוא יודע גרמנית . באחת

התחנות עלתה אישה מבוגרת  והג'נטלמן הישראלי קם , הציע

לגרמניה את מקומו תוך כדי אמירה , פלאצנזי ביטה . מעניין אומר

לי ידידי , הזמנתי אותה לשבת והיא עוד כועסת .

 

( הג'נטלמן הישראלי התכוון :  תשבי בבקשה = זיצנזי ביטה

אבל מאחר והיה  " ידען בגרמנית "  יצא לו פלאצנזי ביטה =

תתפוצצי בבקשה )

ואולי הג'נטלמן בכלל לא טעה . אחרי הכל ובסכום כללי ,

מגיע להם לגרמנים וגם לאיראנים – שיתפוצצו .

 

   הערה :

   הכתבה הנ"ל נכתבה ופורסמה בשנת  2008  היא מתאימה גם לשנת   2009   הכתבה לא תהיה אקטואלית  לאחר גמר שנת התש"ע .כמדומני שהקרייתי , העתונאי – חוקר , חנן רותם היקר ,עלה על הקוד כבר בשנה שחלפה .

 

* רמז קל למי שאינו מזהה את הגנרל " מונטהקריסטו " . יש קשר בין : תקוע , גלבוע , קריית-חיים , ישעיהו פרק נ"ה . יום כיפור בעיצומו ואני כבר שומע צלצול בטלפון . יתכן ומישהו פיצח את הצופן של מועד ההפצצה . אולי מישהו עלה על הקוד של  הגנרל . אני מקווה שזה לא מקצינת הקישור . טלפון ממנה זה רק בזמן שהמצב מאד מסוכן .

   אשר רון

נ.ב. הזכרתי אידיש וזה לא יוצא לי מהראש . קיבלתי ירושה באידיש ובהזדמנות אשתף גם אותכם .