10.11.09 גייזי-  בתשובה ליאיר: ההסתה היא זרע הפורענות שמצמיח רוצחים !

האידיאולוגיה של המתנחלים ושל רבניהם ,היא אידיאולוגיה לגיטימית ושום מדינה דמוקרטית לא יכולה לפקח על מחשבות ואמונה.

מה שלא לגיטימי ובו צריך להלחם באמצעות החוק, היא הדרך האלימה והבלתי חוקית והכפייתית בה הם עושים להגשמת אמונתם,

בגרמניה של שנות ה-30  האידיאולוגיה הפתולוגית של הנאצים הייתה בתחילה נחלתם של מעטים, אבל באמצעות הסתה ושטיפת מוח, בגן הילדים, בבתי ספר, ברדיו ובעיתונים , לאט לאט גרמו לעשרות מיליונים גרמנים להאמין שאכן היהודים מהווים איום קיומי על גרמניה, אמר לי חבר גרמני: אם כל יום מילדות בכל אמצעי אתה שומע זאת שנה אחרי שנה, בסופו של דבר תתחיל להאמין.

   כפייתה של האידיאולוגיה באלימות , הדה לגיטימציה של שלטון החוק,והוצאת האידאולוגיה מן הכוח אל הפועל,באמצעים לא חוקיים,המוחדרים בציבור הרחב ,ביגאל עמיר,בטייטל ,בחיל הטרמפיסט , בחסידים השוטים באמצעות ההסתה ושטיפת המוח,

שהיא הביצה אותה צריך לייבש ואז גם היתושים הנגועים יפחתו. הרבנים , המסיתים ,מארגני הטכסים ,ו"פרשני" התורה ,הם לא רוצחי  ראש ממשלה ומחליפי  ממשלות , את זה עושים "החיילים" שלהם שטופי המוח המוסתים.

אתה יאיר כבר צריך לדעת שאי אפשר לאסור  אמונה או להכחידה, אבל אפשר ללחום בדרך בה מוציאים אותה מן הכוח אל הפועל באמצעים לא חוקים : באלימות, בכפיה,בשטיפות מוח בהסתה. מה שאתה אומר זה שהנשק שמופנה אלינו מסוכן אבל התחמושת היא עניין שולי, לידיעתך התחמושת היא שהורגת.ובשניהם צריך לטפל.

ולעניין אחר,בשטיפת מוח של עשרות שנים החדירו בעם שהאידיאולוגיה של המתנחלים מקורה בדת.  שקר ! מאות שנים חיו יהודים בנאמנות מוחלטת לדת בלי טריטוריה, מדינה או צבא ובגלות, המתנחלים ורבניהם הם תנועה לאומנית קיצונית,שמשתמשים בדת כאצטלה לכסות את לאומנותם הפוליטית, המתנחלים גזלו את הדת מעם ישראל,והפכו את היהדות לדת פוליטית תאומת האיסלם, זו אחת הסיבות למה צריך להפריד את הדת מן המדינה, האם יהודים שומרי מצוות שלא תומכים בפוליטיקה של הלאומנות הם אינם יהודים ? הפרשנות המעוותת של היהדות המשרתת את התנועה הלאומנית , היא לא רק עבירה על חוקי המדינה-היא קודם כל עבירה על כללי המוסר והחוק של הדת. בממשלה יושבים שרים שמצביעים לפנות מאחז בלתי חוקי, אח"כ יוצאים מחדר הממשלה :אחד בונה למאחז כבישים, השני שולח קרוונים השלישי גנראטור וכך הלאה, זו מאפיה ששלוחותיה עמוקים בתוך התנועה הלאומנית .ואתה יאיר לך תבקש מהממשלה הזו שתלחם באידיאולוגיה שלהם..