28.11.09  גייזי : האם ירושלים בוערת ?

לאחרונה התמלאו קווי האינטרנט בפמפלטים, של ישראלים מרחיקי ראות המבחינים ומתריעים על תהליך

 ההתאסלמות של אירופה ואמריקה-זאת בצדק רב, אבל בכל אשר לראיה כאן קרוב ומיד הישראלים עיוורים !

אנא טלו קורה.... אין מדינה באירופה שמשתמשת בכוח צבאי ובכפיה לשלוט ולצרף  3 מליון מוסלמים  בעל כורחם לאוכלוסיה של 5 וחצי מליון יהודים     (בנוסף למיליון מוסלמים הקיימים כבר בשטחה.)

אם חשבתם  שראשי המוסלמים בכנסת, מאיימים עלינו טעיתם, מי שמאסלם את ישראל בתהליך זוחל ,הם חברי הכנסת היהודים.  יש שני כלים מרכזיים להשתלטות האסלאם על ישראל :  הראשון הוא דילול האוכלוסייה היהודית

בגליל ובנגב והעברת יותר מ-300 אלף יהודים ממדינת ישראל לשטחי הממשל הצבאי בשטחים.ההעברה המתמשכת

של יהודים לשטחים הכבושים יוצרת סיפוח זוחל שמצרף לישראל   נכון להיום עוד 3 מליון מוסלמים מצד אחד,

ומן הצד השני הופך את הגליל והנגב לשטחים של רוב מוסלמי. בשנת 2020 יהיו בעולם כ-13 מליון פלסטינים,

מחציתם מוסלמים בשלטון ישראל.

 

החזרה של 300 אלף היהודים מהשטחים המסופחים לנגב ולגליל יפתרו שתי בעיות:הנגב והגליל ישובו להיות בעלי אופי יהודי, והאיום של סיפוח מיליוני מוסלמים מהשטחים תחת שלטון ישראל יוסר מעלינו .

 

כיום למעט גוש דן והשרון  : שטחי הגליל ואדי ערה והנגב הופכים לשטח עם רוב מוסלמי !    אומרים שתהליך הסיפוח הזוחל  בלתי ניתן לעצירה, בצה"ל מתגבשות קבוצות חיילים שנשמעים לפקודת ההנהגה הדתית ולא של המדינה.

 

אם אכן זה מצב הדברים ,ישראל צועדת בראש למצעד המתאסלמים ! אז מה, זה לא מדאיג אתכם כמו האסלאם באירופה ?

 

תוספת על פרופסור ארנון סופר:

עיקר מחקריו דנים בבעיות  גאואסטרטגיות של ישראל, כמו דמוגרפיה, מים יחסי יהודים-ערבים, לוחמה אורבנית.

סופר מרבה לדבר בשבח גדר ההפרדה וההתנתקות, תוך שהוא מדגיש את הסכנה הדמוגרפית במספריה המקסימאליים לטובת הערבים. פרופסור סופר מתבטא לעיתים בצורה חריפה, הן כלפי השמאל - למשל טענותיו בדבר נטיותיו של עיתון הארץ  לצד השמאלי של המפה הפוליטית ‏‏  הן כלפי הימין - במכתב אל המתנחלים התבטא: "הכרזתם מלחמה על מדינת ישראל הלגיטימית. אתם מנסים לערער את הלגיטימציה של שלטון החוק, של צה"ל, של טוהר הנשק. אתם מערערים את חוסנה הלאומי של הארץ הזאת"‏‏  והן כלפי פקידי הממשלה, כלפיהם אמר כי "זו גם הזדמנות חד פעמית להביא למשפט את כל מי שעיכב את ההתפלה " .פרופסור סופר מרבה להתבטא בנושאי דמוגרפיה, בייחוד בהקשר של סכנה דמוגרפית על קיומה של מדינת ישראל.     .

  כתב פרופ סופר  כי "למרות היציאה מרצועת עזה. כדי להמשיך ולקיים מדינה יהודית דמוקרטית ושפויה, ניאלץ לוותר על שטחים המאוכלסים במיליוני פלסטינים"  .