20.3.09

 ממשלת אולמרט הפקירה את גלעד שליט !  מאת גייזי שביט         

אהוד אולמרט שמעבר לדבורים לא פעל ולא הצטיין בשום תחום של מעשה בכל תפקיד שמילא !

חזר לדבר ולהסביר כי המו"מ נכשל מכיוון שיש לנו קווים אדומים ואנו לא נוכרע או נושפל !

יש לי חדשות למר אולמרט: כשיחידה צבאית מזוינת מעזה עברה את הגבול השמידה הרגה ולקחה שבוי

מתוך מוצב צהל, זו הייתה מלחמה בה הם ניצחו והשפילו את צהל ואת עם ישראל, בלי שנגיב בהתאם .מי שמנוצח במלחמה לא קובע את התנאים. לא תנאי החמאס הם המשפילים, עצם לקיחת השבוי וההשלמה והכניעה של הממשלה לפעולה המלחמתית נגדנו, הם ההשפלה, וכל השאר הם פועל יוצא מן ההשפלה הזו.

 כשמדובר בחיים של גלעד שליט אין הבדל בין 300 עצירים או 600 עצירים, גם מעמדם ובכירותם לא משנה מאומה בפועל. גם אם נכניס היום את כל הנהגת החמאס לכלא, התוקפנות והפעילות הרצחנית נגדנו לא תפסק, לכל אחד שבכלא, יש כבר 10 מחליפים פעילים בשטח ! הפער בין הנכונות של הממשלה לבין דרישות החמאס הוא רק היוקרה של הממשלה.  מה באמת עמד על הפרק בדיוני הממשלה ? מה היה מונח על כף המאזניים ?

הממשלה הייתה צריכה להחליט בין מתן סיכוי לחיים של גלעד שליט ,לבין מתן סיכוי ליוקרת הממשלה.

הממשלה בחרה ביוקרה המזויפת שלה , וויתרה על הסיכוי לחיים של גלעד!  

בכל רגע נתון יש לממשלה ברירה בין שתי אפשרויות בלבד: בין להיכנע לתנאי החמאס ולהחזיר את גלעד ,לבין לצאת   למלחמה שהוכרזה עלינו לשתק את הרצועה, עד המו"מ להפסקת אש שיכלול חילופי שבויים, ללא חילופי שבויים לא תהיה הפסקת אש, שאם לא כן ,כל זב חוטם ומשתין בקיר יידע כי כשיורקים עלינו אנו מתייחסים לכך כאל גשם.

 

ועוד: אם הממשלה לא יכולה להסיר את האיום על ישובי הדרום ,הפרוש הוא שבכוח  ישראל כבר הוכרעה, וההכרעה בפועל תבוא בעקבותיה אם מדיניות הממשלה לא תשתנה.

גייזי