3.5.09   מאת גייזי  :  תגובה לדמוגרפיה .  "טלו קורה  מבין עיניכם...."

ראשית אני מוריד את הכובע לכבוד   יאיר , על רשימתו  העניינית בלשון נקייה,שאין בה התלהמות, שאין בה סטריאוטיפים גזעניים - יבורך. אני מצידי מרים את הכפפה ומקווה שכך יעשו גם אחרים,  ללא התלהמות.

 

 לנושא שיאיר מעלה יש הרבה היבטים והוא מורכב מאין כמוהו ואולי אם יתפתח דיון ,יועלו צדדים נוספים של הנושא.

אחת הבעיות היא התפשטות האסלאם הקיצוני , שמעצם טבעו  הוא פוליטי ולוחמני, בקרבו גם פשטה הבערות

שאחת מתוצאותיה היא הכניעה למסרים דתיים  קיצונים, במקביל לבערות מתקיים גם הניוון הפיגור והעוני.  המתח

שבין העוני בארצות הנחשלות לבין השפע המערבי  , מתורגם ומנוצל ע"י כוהני הדת  , שבהרבה מאד מקרים הם בפועל לאומנים קיצונים הפועלים  באצטלה דתית....  

    לאחרונה מופצות ברשת האינטרנט ע"י אחינו היהודים בארץ ובחו"ל כתבות ומצגות המתארות   את האסון שאירופה הביאה על עצמה כאשר קלטה מהגרים אסלאמיים  ללא הגבלה ואת הרצון לעצור תהליך זה ......לכל אלה אני רוצה,

להזכיר שסדר מתחיל בבית :  לדבר על אירופה זה לא נושא טעון כמו לדבר על הבית, אבל הבעיה שלנו היא בראש ובראשונה כאן בבית ואל לנו לברוח מן הבעיה שלנו לארצות רחוקות.

 

   מדינת ישראל היא המדינה האחת והיחידה מבין הארצות שרואות עצמן דמוקרטיה מערבית,שסיפחה בפועל ומרצונה החופשי   מיליוני מוסלמים  שהיו תחת שלטון לא ישראלי.מוסלמים  שהועברו לשלטון ישראל בעל כורחם בכפיה ובניגוד לרצונם ובלחץ צבאי ,ועכשיו הם מפרים בצורה קיצונית את המאזן הדמוגרפי . הכותבים הרבים ומשלחי המיילים,שדנים בשאלה הזו לא יכולים להשפיע על הנעשה באירופה, אבל הם יכולים ומחויבים לחפש פתרון לשאלה הזו המונחת לסף ביתם...אז אנא טלו קורה מבין עיניכם והציגו את הפתרון שלכם לבעיה הדמוגרפית כאן בארצנו !!!     גייזי.