5.5.09  ברן: אנא ,האם אני מתלהם  ?

 

קראתי ללא נסערות, את דברי שפורסמו באתר. אני לא מצאתי בדברי התלהמות ואפילו לא במידה של בטל בשישים.

אני קורא נאמן  הארץ מזה זמן רב. אין לי כנגד העיתון טענה קשה. העיתון בדרכו, ככל מוכרן, מחפש דרמה בדרכו של עורך מדור מסוים. האם אותם זוג עיתונאים הביעו דעתם על מתאבדי חמאס? האם כתבו על אותה אישה בהריון שניסתה להבריח בכרסה המדומה מטען? או על אותה אישה שנכוותה קשות, על ידי בני עמה, בעת שביקשה בדרכה, גישה לטיפול בשיבא. בחיפוש מחסום (כמה דיו ורוק שפכו העיתונאים על חיילי מחסום) מצאו מטען? כן קראנו על פשעיהם של הציונים, שמונעים מהחולים הפלשתינאים לבוא בשערינו. זוג העיתונאים: בבקשה תחשבו כמה עולה להקים שיבא מערבית בעזה, ואיזה שיעור מהווה מהקצבתם, לאמצעי לחימה, מנהרות, חינוך להתאבדות.

ראו את מה גילו האחים ממצרים על מעשים מתוצרת עזה/חמאס. זוג העיתונאים הפסיק להסתייע במצרים, הם כבר לא נוחים לעמדתם.

האם אנו עדיין זוכרים את אותו נהג אוטובוס מעזה, שדרס במכוון את החיילים ליד צריפין. הוא "רק" רצה להתפרנס. בכתבות, האשימו אותנו שאנו לא עוזרים להם לצאת מהעוני.

רבותי אנא קצת יותר איזון וסימטריה. אפילו באם זה יכתים את הסקסיות בכתיבתכם. היכן הכותבים בצד שלהם? האם אין אף אחד מקביל להרבה כותבים ומדברים בישראל. אני מאמין שיש!

"משפטי שדה" נערכים מידי שבוע ברצועת עזה, ואלה הרבה יותר "שדה" מאשר המשפטים שאני כתבתי.

על לחמוס שטחים ובית משפט עליון. היכן בית המשפט של החמאס? כידוע וזכור בגץ הוציא יותר מאחת החלטה לא נוחה לישראל, אבל ישראל קיימה. אם אינני טועה הבגץ בנושא בילעין יצא רק לאחרונה. ועוד למפגינים בנעלין (כנגד החוק) אם כדבריכם תוואי השטח מכתיב טווחים קצרים מידי כך שמשמר הגבול מקצר את טווח ירי תחמושת מפגינים. תלכו להפגין במקום אחר. האם במניפולציה שלכם אתם נתמכים בתקשורת, שתאפשר לכם לקצר טווח לחיילים, על מנת שהאבנים ומעבר לכך, יהיו במקסימום יעילות.

אנא האם אני מתלהם?     ברן.