13.6.08  מכתב  גלוי  מאת יעקב כהן - נחל עוז

אל:חברי הממשלה וראשי המפלגות בישראל.

הנושא: שינוי אג'נדה

מכובדי.

זוהי קריאה נואשת המבקשת לעצור את תהליך חיסולה של מדינת ישראל המתרחש לנגד עינינו  (ללא התרחיש האירני)כאשר אתם יושבים מנגד ועוסקים בחישובים שונים ומשונים שאינם לעניין בימים אלה.אם בימים הקרובים לא ישונה סדר היום הלאומי – תוכלו להירשם בהיסטוריה ככאלה שגרמו לאבדן המדינה בגלל חוסר מעש.

עצרו הכול- חקירות , בחירות, פינוי התנחלויות, תוספות והשלמות כאלה ואחרות, הודנא, תאהדיא  וכו'.- הכריזו על הקמת ממשלת אחדות לאומית.-כממשלת חרום.

 

תודיעו קבל עם ועדה , לכל העולם ולשכנינו שבעל הבית השתגע והוא עומד לנהוג באחת משתי הדרכים:1)כניסה כואבת לעזה( בכל דרך שתיבחר ע"י צה"ל)שתבהיר לחמאס שהסיפור שלהם נגמר וקבעו את המחיר (גבוה)לכל קאסם, פצמ"ר או גראד שיישלח משם- וזאת במידית.2)כניסה מידית לשיחות שלום בפרק זמן קצוב תוך נכונות לויתורים כואבים דו- צדדיים.

 

אנו במלחמה שנוטלים בה חלק קטן מאד של העם , אבל יידעו כולם זה לא ייגמר אצלנו, כאן רק ההתחלה ואם הכרסום בכושר העמידה שלנו ללא שום תגובה כמעט לא ייעצר, הכתובת על הקיר כתובה בגדול:

נטישת הנגב כבר החלה ולא מהיום והיא תגבר מיום ליום וככל שהחמאס יכיר(למעשה כבר מכיר)שלירי שלו יש תוצאה חיובית מבחינתו הוא רק צריך לבחור את המטרות.

 

רבותי- שנו את כל סדרי העדיפויות שלכם בלו"ז ובתקציבים והצילו את המדינה- שעון החול הולך ואוזל ואם לא היום אז מחר.ישנם מספר מהלכים שחייבים לבצעם במידית ובמבנה הפוליטי הנוכחי זה לא אפשרי.חייבים לבצר את הנגב ויושביו בכל המובנים . במקביל למגונים מתאימים יש לחזק את החוסן הכלכלי והנפשי.עד היום,מעט מאד נעשה ולרב מאוחר מדי. אבל אם נחוש שכל המדינה אתנו ונעמוד שכם אחד-ננצח.

 

לימדו מסעדאת, הוא הכאיב לנו קשות ואנו הפלאנו להכות בו בחזרה ואז ישבו הצדדים ודיברו כשהבינו שאין דרך אחרת. אנו סופגים כבר 7 שנים והניסים הולכים ונגמרים – אז קחו את שרביט ההנהגה בידיים וחסלו את החזית הדרומית אחת ולתמיד והדרך לכך תעבור כנראה דרך דם וכאב אולם ככל שנקדים המחיר היחסי יהיה נמוך יותר.

 

בתקווה ואמונה שעדיין אפשר לשנות.

יענקלה כהן

ממייסדי נחל-עוז