רשימת הקשר העולמית של בני קרית חיים  -  בעריכת יצחק עציון (צוויגי)     

שינוי בפרטים  הקיימים או הרשמה  "לרשימת הקשר"  למי שעדיין לא רשום  יעשו

באמצעות דוא"ל לצווגי >  etsion@technion.ac.il

 

______________________________________________

 

 

ישראל

 

אביבי סבינעם "סבי" (1938)

כ"ה 15,  בי"ס עממי ב', תיכון, תנועה מאוחדת, הפועל ק"ח כדור-סל, "הבן של חמדה מקופת חולים"

דרך ההר 34 כוכב יאיר

09-7493382

s-avivi@zahav.net.il

ב-20 השנים האחרונות מוצב כיו"ר מועצות מנהלים בחברות תעשייתיות ישראליות

 

אביר (צ'רט) חיה (1938)
רח' א' מס' 40. אבי דב צ'רט היה מנהל מחסן האספקה לבעלי חיים מטעם הצרכניה.
נתניה - 42274, רח' הנגב מס' 12.
09-8822095
abir12@bezeqint.net
גמלאית, מתנדבת במוסד לבטוח לאומי- ייעוץ לקשיש

 

אבן-זהר מיכאל (מיקי) 1938

רח' כ"ג 25 ,בי"ס עממי ב', תנועה מאוחדת, גרעין "נחשול"

סמטת הדרור 6 , כפר-סבא

0523242671

mikieven1@gmail.com

גמלאי התעשיה האוירית

 

אדם משה (1939)

רח' כ"ז (הקיבוצים) 22, הגעתי לקרית חיים ב 1948 כעולה חדש, למדתי בבי"ס ארלוזורוב ותיכון קרית חיים, חניך ומדריך בתנועה המאוחדת עדת שדמה, גרעין רונן קיבוץ תל קציר

רח' יהלום 2 זכרון יעקב 

04-6390251

050-7122437

moshe.adam@gmail.com

אדריכל,  פנסיונר של משרד הבינוי והשיכון,  מרצה בפקולטה לארכיטקטורה בטכניון, כיום מרכז המגמה להנדסאי אדריכלות

ועיצוב פנים בית ספר להנדסאים בטכניון. פעיל בעמותת מרחב הפועלת להתחדשות עירונית וכן בקבוצת מ.ק.ס (מתכננים ,קהילה, סביבה) הפועלת להתחדשות הדר הכרמל.

 

אופז (הורוביץ) עדי (1944)
רחוב יח' 6 בי"ס ארלוזורוב תיכון קרית חיים
התנועה המאוחדת
רח' הברוש 15 הרצליה פיתוח 46624
09-9542451    052-2452110
adiofaz@hotmail.com

תיווך נדל"ן ואומנות

 

אוני שלמה (1941)

תיכון קרית חיים הנוער העובד שחקן בקבוצת הפועל  קרית חיים בכדור רגל

דבורה 1 קרית מוצקין

871920 -04

unishlomo@bezeqint.net

גמלאי, יו"ר עמותת ביה"ס לחינוך וסעוד, חבר הועד המנהל של כפר הנוער מנו"ף, חבר ברוטרי מזה 30 שנה

 

אורני גולדברג דינה (1949)
רחוב ב' 14, גן רות רח' ג', בי"ס עממי "מגינים", תיכון קרית חיים מחזור 1967, הנוער העובד קן צפון
בלקינד 2 תל-אביב
050-5254056,  03-5468826
rotemgld@netvision.net.il
אדריכלית (טכניון-חיפה)

 

איזנברג אלי (1952)
גרתי משחר ילדותי בקרית חיים מערבית רחוב ס"א 7 (בית אלפא 24), למדתי בגן מלכה (ברחוב ע"ב), ביה"ס היסודי נתיבים, בתיכון קרית חיים ובטכניון בחיפה. השתתפתי בתנועת הנוער העובד והלומד.
חיפה, רחוב מרגלית  32 דירה  12
050-5482597
elieizen@netvision.net.il
סגן מנהל כללי של אורט ישראל וראש המינהל למו"פ ולהכשרה

 

אטאס (שמרי) צילה (1961)

גרנו בס"ז 38 ( שדה בקר 66) למדתי בביה"ס "נתיבים" מ 1966-1971

שד' אמירים 34 קציר ת"ד 5484

077-5355950

tsilla47@gmail.com

אני מורה יש לי אחות תאומה דינה ואח בשם דני , יליד 1959 וגם שתי אחיות גדולות : נורית, 1951 והדי 1948

 

איתיאל (חרלף) יעל (1934)

י' 38 (עד גיל 7), הבית לא השתנה עד היום!!!

הרב אסף 2 חיפה 34760  

04-8348505

geyzi@zahav.net.il

http://www.pbase.com/geyzi/yaels_paints&page=all

גימלאית בית ספר הריאלי

 

אלנקווה (ובר) אילנה (1942)
רח' ב 85, בי"ס ארלוזורוב, תיכון ק"ח,  התנועה המאוחדת עדת "לנגב" גרעין שגב לכפר עזה
יובלים ד.נ. משגב 20142
04-9990646
moelneka@013.net.il
גימלאית

 

אסיה (שמואלביץ) ארנונה (1939)

רחטו, ארלוזורובתיכון ק.ח., אחות בבית חולים

ציפר 18, קרית חיים  

04 8413764

arnona@nana.co.il

גימלאית

 

אפרת (מיזלס) חגי (1936)

גר ברחוב ח' 9

דוכיפתראש-העין

03-9383854

H_EFRAT@ZAHAV.NET.IL

גימלאי

 

ארגמן (זלצמן) טובה (1927)

רח' כ"א 4, בי"ס א' לילדי עובדים, השומר הצעיר, בי"ס לאחיות בירושלים

רח' קרן קימת 30 קרית מוצקין

04-8713657

tova7770@walla.com

גמלאית, סבתא ל 8 נכדים ושתי נינות, מתנדבת ב: ער"ן, גלעם (בי"ס לנערים פושעים) ובקשר חם

 

ארזי (טויסטר) עדנה (1950)

ביה"ס ארלוזורוב, התנועה המאוחדת קן דרום

גבעת חיים איחוד

edna@ghi.org.il

מחנכת כיתה בביה"ס לחינוך מיוחד בגבעת חיים איחוד

 

ארליך אברהם (1931)

הראשונים(ב) 66 מאז 1934. תיכון ק"ח, הנוער העובד, מרכז הכדורסל ולימים מזכיר סניף "הפועל" בקריה.

חבר הנהלה וסגן יו"ר ועד ק"ח.

erlichae@gmail.com

גמלאי וסב ל-11 נכדים

 

ארנון (שפירא) שרה'לה (1944)
רח' א 67, אח בכור גבי אחות צעירה ליאורה
רח' בצלאל 29 , ת"א  64683
03-5242646
,  052-3264372
arnondedi@yahoo.com

בביוף (זגגי) נאוה (1938)

רח' א',  חברת גרעין" נחשול" התנועה המאוחדת. אחות לקוייקה זגגי ולשלומית.

הייתה מורה 29 שנים, כיום ציירת (כיהנה כיו"ר עמותת אמני פ-ת.) הציגה תערוכות רבות בארץ ובחו"ל. מלמדת ציור וחברה באגודת האמנים הארצית. אימא ל 3  בנות וסבתא ל 8 נכדים. גרה בפתח-תקוה רח' היבנר 6

טל'  03-9225724

0546123133

Nava-b1@bezeqint.net

 

בוזמן יורם ז"ל (2006-1941)
הגיע לקריה ב 1942 לרחוב כג ליד הצרכניה, למד בארלוזורוב הישן ברחוב ד, חניך בנוער העובד קבוצת צוקים
היה בעל חברת ניהול בשם "יורם בוזמן שרותי הנדסה בע"מ" העוסקת בניהול פרויקטים והקמות בתעשיה הכימית והפטרוכימית

 

ביסקר ירוחם (1937)

גרתי ברחוב א/4למדתי במגינים ובאינטר.

כיום גר בבילינסון 28 קרית חיים.

04-8413267,  052-837-6697

ebisker@gmail.com

פנסיונר של סולל בונה בפרלמנט חוף קרית חיים.

 

 

בלוך זאב (זאבן) (1932)

יליד ליטא עליה ב 1934 הגעה לקריה ב 1936 רחוב ב' 104, חניך השוה"צ ממייסדי קיבוץ נחשון ב 1950, שחרור מצה"ל 1977 בדרגת סא"ל תפקיד אחרון מפקד צבאי נפת חברון.

מ 1973 גר ברחוב המייסדים 23 כפר בילו.

050-5294198

 zebanbl@gmail.com 

 

בן-אשר (רסין) דליה (1934)

רחוב ט"ז 12, פינת רחוב י"ח, בת בכורה לאהובה ויונה רסין, אחות לציפי ורותי. בית ספר ארלוזורוב, הייתי בתנועת המחנות העולים, המדריכה האגדתית שלי : יפה בר זיו

משנת 1968 חיה עם בעלי אורי בירושלים. יש לנו 2 בנים ו 5 נכדות.

עבדתי כמורה ומנהלת אולפן עירוני להנחלת הלשון העברית.

daliauri@012.net.il

 

בן דוד (פוזניאק) חיים (1931)
 גרנו ברחוב יוד 48 למדתי בבי"ס "אחדות " בקרית מוצקין. הייתי חניך השוה"צ . אחי: חיים חרובי ז"לושלמה חרובי ז"ל. אמי ברוניה (אלמנה) נשאה למשה חרובי (אלמן) שלו בן,  גם הוא בשם חיים אותו כינו בשם חיים הגדול (ביליולי קראו חיים הקטן: ובשנת 1942 הביאו לעולם את אחי  שלמה, שנהרג ברפטינג בפפואה ניוגיני.בשנת 2005 

חיים הזז 1 חיפה

04-8246990

heniaben@research.haifa.ac.il

גימלאי

 

בן עזרא שמואל (1947)
למדתי בבית ספר נתיבים שיחקתי כדורגל בהפועל קרית חיים בשנים 1960 עד  1977
מגידו 20 כרמיאל 21950
054-4611291
sam benezra@walla.com
פרשתי לגימלאות לאחר 32 שנה של עבודה ברפא"ל
ופתחתי נגריה עם עוד 3 שותפים בכרמיאל

 

ברגמן אשר "קושקוש" ז"ל (1930-2008)
בית ספר לילדי עובדים מחזור ילידי 1931, תיכון קרית חיים, השומר הצעיר גרעין גבולות קיבוץ נחשון.
היה מושבניק פנסיונר אב לחמש בנות, 12 נכדים, שני נינים (בינתיים) פרילנס בעבודות שיפוצים

 

ברק (ברקו) משה (1925)

רח' א' 77, מדריך בסניף הנוער העובד, נסע עד 1940 יום יום ברכבת לחיפה ללמד

קיבוץ גבת, ד"נ עמקים – 36579

04-6549549

barak@gvat.org.il

גימלאי מבלה בצירופי מלים בצחוק ורצינות, משתתף ב"טור אישיבאתר "קרייתים" שם יש פירוט מפורש...

 

ברק (קרבצ'יק) מרדכי "מוטקה" (1935)

רחוב ד' 30, בית ספר  אינטר, תנועת המחנות העולים בקרית מוצקין

קיבוץ גדות

046939147

motkeh@gmail.com

הנדסאי בארכיטקטורת גנים

פנסיונר בפול טיים ג'וב, מספר סיפורים לנכדים ומגלף בעץ זית בשעות הפנאי

 

בר-יהודה (פטישי) שרה'לה  (1945)

רח' ב' 57 (צמוד לבית-הכנסת), ארלוזורוב/רביבים, תיכון ק"ח, התנועה המאוחדת, עדת "היער",גרעין "תדהר" להאון.

קיבוץ גבולות ד.נ.חלוצה 85525

08-9983143   054-7919422

sarale.gvulot@gmail.com

חברת קיבוץ גבולות,גמלאית.

 

גבאי (ניסנוב) גאולה (1942)

גרתי ברח' ח' , הייתי בשומר הצעיר. תאומה של אלי ניסנוב.

קיבוץ להבות הבשן ד.נ. גליל עליון 12125

04-6952371

geulahaim@lehavot.org.il

פנסיונרית של מפעל "להבות" בקיבוץ להבות הבשן

סבתא לחמישה נכדים

 

גבאי יונתן ז"ל (-20111933)

רחוב ח 10  לאחר מכן בקרית חשמל. קבוצת דרור בנוער העובד   

היה גמלאי חברת חשמל, מדריך וכוריאוגרף לריקודי עם רקד מעל 62 שנה ללא הפסקה       

 

גבר אליהו  "אלי" (1935)

רח' ה 5, מגינים, תיכון קרית חיים הנוער העובד  תושב חוזר בקרית חיים אחרי 30 שנה בקרית ביאליק וחולון

משה שרת 5א קרית חיים

04-8727446

egaver@zahav.net.il

פנסיונר מרפאל ופורש מהמכון להכשרת נהגים (שיטת הניקוד) ועמותת ממוני בטיחות בעבודה בישראל, קבוע בשפת הים בקרית חיים. חלק מהשנה בבונדאי, סידני, אוסטרליה גם כן רוב הזמן על שפת הים

 

גובר (גרבש) מאיר (1949)

רח' ל"ו 36, אחר כך רח' כ"ז  27,  בי"ס יסודי ארלוזורוב, תיכון ק"ח  מחזור יוני 1967, התנועה המאוחדת קן דרום. אבי שלמה גרבש ז"ל (נפטר 1980) היה המורה לפיזיקה של תיכון קריית חיים בשנים 1950-1980.

סביון

mggover@bezeqint.net

עו"ד.

 

גוזלן משה (1950)
יובלים, ד. נ.   משגב    
moysh12@yahoo.com
גימלאי

 

גוזני (גוז'נסקי) יאיר  (1931)
גרנו ברח' ג' מס' 9 בשכנות למשפחת גוטליב ובקרבת משפחות מיש ובן-אדם; למדתי (גם עברית) בגן ציפורה, נמניתי בין מסיימי כיתה ג' בביה"ס העממי בקריית-חיים.

רח' רביבים 7/2 ערד 89082

08-9957175

052-3924754

yagoza3@gmail.com

בן ציפורה ואברהם ז"ל ואח לאליהו ז"ל. ב-1934 עליתי עם הורי ועם אחי הצעיר מצרפת, ב- 1940 עברנו לקיבוץ גבת בו נמשך חינוכי.

 

גורן (גורטנשטיין) דוד (1942)

רחוב י"ג, בית ספר ארלוזורוב (המורה מינה), מ-1950 רחוב מ"ז (בוסל), בית ספר גורדון, התנועה המאוחדת, כפר גלים.

הוד השרון, ישורון 15.

09-742-7460

pizig@bezeqint.net

24 שנים שרות בחיל האוויר, סגן מנהל מחוז וממונה על פניות הציבור בשרותי בריאות כללית.

גמלאי, נשוי לציפי, 3 ילדים ו- 5 נכדים, עוסק בציור ובכתיבה.

 

גורן (גרובר) חיה (1945)
גרתי ברחוב יח' 48 הייתי בנוער העובד בקבוצת "עמית",עבדתי בבית ספר "דגניה" 30 שנה מתוכן 19 כמורה ו- 11 שנה כמנהלת בית הספר
הרב קוק 27 קרית מוצקין
04-8716338
gorenh@bezeqint.net
נהנית מהזמן הפנוי , משתדלת לעשות רק מה שאני מאד אוהבת

 

גילת) גורשטל)  משה "גוגו" (1947)

רחוב כ"ג 36, ליד הכביש הלבן, בי"ס רביבים, תיכון ק"ח, בי"ס אינטרנשיונל, הנוער העובד (קן צפון),חטיבת גולני גדוד ברק, אח של עודד.

רח הגפן 10 קריית אתא 28073

04-8448068

gillat.moshe@gmail.com

עובד בחברת ביטוח, סב לחמישה נכדים, שר בחבורת הזמר הייצוגית לילך של עיריית חיפה

 

גילת (גורשטל) עודד (1945)
רח כ"ג 36, ביה"ס מגינים, תיכון ק"ח, הנוער העובד (קן צפון ), להקת הסטודנטים של חיפה, הפועל ק"ח בכדורסל
רח יהודה גור 8, חיפה   34987
04-8255902
odedgl@netvision.net.il
דירקטור-בחברת הזנק, מנהל פיתוח עסקים בחברת רפאל

 

גיסמר רן "רני" (1942)
רח' ה 71, בי"ס ארלוזורוב, תיכון ק"ח, הנוער העובד
איתן 7 רמת גן 52654
03-5345031
geismar@netvision.net.il
עו"ד בתל אביב

 

גלעד עמוס (1944)
רח' כ"ג 9. עממי בכתות א-ה בבי'ס א' ומכתה ו' עברה כל הכתה ל"מגינים" בכתה עם חיה וינשל עמי קציר אילן בלומנפלד ועוד. קן דרום קרית חיים-בי'ס כדורי-גרעין "אשבול" למשמר דוד-מ 1969 בקיבוץ עין-גדי.
קבוץ עין גדי ד.נ.ים המלח  86980
08-6594766
amosgi@ein-gedi.co.il
 
מנהל חשבונות (לא מתחשבן עם איש) אב לארבעה וסב לחמישה.חי בסביבה יפיפיה-אפילו בקנה מידה עולמי.מתגעגע לתום של נעורינו.

 

גפני (גנץ) גד (1954)

רחוב ס"ו 3. למדתי עד כיתה ג' בבית ספר נתיבים. עברנו לראשון לציון בשנת 63 עקב שינוי מקום שירותו של אבי חיים גנץ ז"ל.

רח' רויז יוסף 32 ראשל"צ

054-2477601

gad@histadrut.org.il

כיום גימלאי של תע"ש ויו"ר מחוז ת"א בהסתדרות ההנדסאים. 

 

גרונר  גדי (1952)
מ"א 13, א.ד. גורדון, הנוער העובד קן דרום 
פלמ"ח 23  חיפה
04-8341168, 054-4209048
gronner1@yahoo.com

גאוגרף, מנהל פרוייקטים בחברת תיירות

 

גרוסמן דוד (1942)
למדתי מכתה ד' עד ח' בבי"ס א.ד.גורדון בקריית-חיים המערבית. (המחנכת בכתות הנמוכות הייתה שרה סופר ז"ל, המורה לאנגלית לילי פיטולסקי המקסימה.
סמילצ'נסקי 3 ראשל"צ, 75233
03-9644671
david_gross_man@yahoo.com
היום אני פנסיונר,יש לי 3 בנות, מהן 2 נשואות ו-5 נכדות מקסימות.חוץ מזה אני גם גמלאי צה"ל (שירתתי בח"א כקצין טכני).

 

גרושקובסקי עידן (1970)

ג' 35 פנת כביש ראשי "מגינים", ליאו בק (חיפה), הנוער העובד

דוד אלעזר 7 קרית טבעון

04-9931025  04-9530781

050-77888046

idangru@netvision.net.il

עורך דין עצמאי ומרצה בנושאים משפטיים- אזרחי, נדל"ני, עזבונות וירושות, בטיחות בעבודה. יועץ משפטי (בהתנדבות) של העמותה

 

גרינשפן מיכל (1949)
גרתי בקרית חיים מערבית ברחוב נ"ג ליד קופ"ח. למדתי בתיכון קרית חיים במגמה ביולוגית, הייתי בתנועה בקן דרום
jomichal@walla.com
ספרנית

 

דגן (ברר) אברהם (1943)

רח' כ"ג 50,בי"ס ארלוזורוב, בסמת, הנוער העובד-"רגבים", התנועה המאוחדת-עדת "השדה".

רימון 3 כפר ורדים 25147

049570514

0526570514

am101@bezeqint.net

גמלאי.

 

דגן (גרין) עדנה (1943)

רח' נ"ד 16, בי"ס גורדון/נתיבים, התנועה המאוחדת עדת "היער".

רימון 3 כפר ורדים 25147

049570514

0522412182

am101@bezeqint.net

גמלאית.

 

דוד (הנדלר) טובה (1950)
למדתי בבית ספר רביבים ביסודי והייתי בתנועת המאוחד קן דרום
גולומב 36 כפר סבא
054-4330735
tovada@walla.co.il
גרה בכפר סבא, נשואה + 3 ילדים ועובדת כמזכירת בית ספר

 

דיה (דובלין) דרורה (1951)

שדרות דגניה 42, תיכון קרית חיים.

רח' הנטקה  74ירושלים, קרית יובל.

drora27@walla.com
צילום דיגיטלי (כתחביב (גמלאית משרד החוץ

 

דיין אהוד (1940)
ביה"ס מגינים, נוער עובד, קבוצת כפירים= יודפת, גרעין יוטבת לצאלים
דקל 58, ד.נ. נגב 4 85492
08-9982954
ehudayan@agri.gov.il
פנסיונר, של מנהל המחקר החקלאי ( מכון וולקני) של משרד החקלאות

 

דיין יהושע (1936)

רח' ט 13, עממי ב' מגינים, תיכון ק"ח, הנוער העובד, הבן של ישראל דיין המורה והמנהל בביה"ס מגינים ונתיבים

האלה 26 ת.ד. 146 תמרת

04-6547108

jdayan@technion.ac.il

פרופסור אמריטוס בפקולטה להנדסת מכונות בטכניון

 

דיין (מלזק) שרה "שרולה" (1938)

רח' ג 117, גמנסיה ביאליק חיפה, תנועה מאוחדת

האלה 26 ת.ד. 146 תמרת
04-6547108
jdayan@technion.ac.il
 גמלאית של רפא"ל, עוסקת בתחביבים אומנותיים

 

דיסקין (טדניר) נילי (1942)
רח" י"ח 5 בי"ס ארלוזורוב, אבי דוד טדניר יחד עם מנחם אנגלשטיין ואיז'ק היו שלישיית זמר "שלישיית קריית חיים"
מוריה 38 רמת השרון
03-5408086  0506-223532
nili_diskin@yahoo.com
פקידת סעד לאימוץ במשרד הרווחה. כותבת מקאמות לאירועים. תחביב תשבצי הגיון.

 

דנינו עליזה (1950)
ע"ג , 56 למדתי בנתיבים עד כיתה ז' בקן צפון...לאבי מספרה מול בי"ס דגניה ..בכיתה ח' עזבתי לקיבוץ רגבים...חבריי לכיתה היו מלכה דווידוביץ..שרה הרצברג ..בוגי יעלון.. ועוד..
עין-גדי 19/13 ת.ד.758 אילת  88000

 054-4463454  בבית:-6338710 08
aliza_da@walla.co.il
כיום משלבת עבודה עם ילדי תיירים בבתי-מלון (גם ישראלים) עם  נהיגה על מונית

 

דרור (קרן) שושנה (1945)
אשתו של אביהו דרור (אנגלשטיין) ז"ל. גרנו ברחוב בילינסון (ט) בקרית חיים.
שדרות דוד המלך 53, דירה 16 תל אביב
052-3340972
28@netvision.net.ils
היום אני בפנסיה

 

הראל (קוריצקי) חיה (1950)

ס"ג 28 , נתיבים, תיכון קרית-חיים, הנוער העובד קן צפון

גולדמן 6א חיפה 34608

04-8255801

ha_haia@hotmail.com

בניין ותכנון ערים

 

הראל (ברגמן) שמחה (1942)

כ"ד 5, הג'ינג'י מקרית חיים, מגינים, הנוער העובד, 20 שנה רקדן בלהקת הסטודנטים חיפה

ת.ד 439, רמת ישי

04-9836517

h517@bezeqint.net

מנהל עבודה בחברת חשמל

 

הרץ בני (1938)
רמת השרון
054-5669465
bhertz1@gmail.com
גימלאי

 

וינשל יעקב (1950)

רח כ"ח  (הפלוגות) 43, בי"ס ארלוזורוב

רח' תמרי 16 קרית מוצקין

04-8769672

wyaa12@walla.co.il

 

ויסוסר  (גולדברג) עפרה (1947)

רחוב א, למדתי בארלוזורוב בתנועה נוער עובד  ולומד  קן צפון

בן יהודה 23 הרצליה

050-6386082

ofra_vi @walla.com

עוזרת מנהלית שרות פסיכולוגי חינוכי הרצליה

 

זוהר (בן-דורי) חנה (1944) 
רחוב ד מספר 3 (ליד בית נגלר), בי"ס יסודי - מגינים, תיכון קרית חיים, התנועה המאוחדת
הופיין 9 א' רמת אביב 69103
03 6419760  054 8181878
zohanna@gmail.com

ספרנית בספריית חברה וניהול באוניברסיטת תל אביב

 

זילברמן מאיר (1952)

רח' מ"ד, כיתות א' ו ב' בי"ס גורדון, כיתות ג' עד ח' בי"ס רביבים, תיכון ק"ח, שירות בחיל אויר

רחוב א' אלכסנדר זייד 88

04-8725842

meir.zilberman@gmail.com

כרגע עובד

 

זילברשטין )ינובסקי)  רותי (1945)

רח' ד 73, בי"ס "רביבים, תיכון קריית חיים

רח' חורגין 40ב' רמת - גן 

03-6763661

ruthisilber@gmail.com

לימודי אנגלית באנגליה, אישי יוסי ז"ל.

אמא לשלושה בנים וכיום מקימת ומנהלת מרכז "אור" של עיריית רמת - גן, המרכז לניצולי השואה והגבורה.

 

זילברשטיין רמי (1935)

רח' י"א, עממי ב, בסמת, ספורטאי הפועל קרית חיים, השומר הצעיר

שבטי ישראל

04-8412934

shu-rami@internet-zahav.net.il

גימלאי, יושב ראש בית יד לבנים בקריה

 

זינגר מרדכי  "מוטי" (1938)

רח' כ"ה 17 קרית חיים

יהודה גור 27 חיפה

04-8251525

kalman30@bezeqint.net

פנסיונר של חח"י

 

זלוטקין (ניסנוב) אמונה (1940)
גרתי ברחוב ז' 18, הייתי בתנועה המאוחדת, למדתי בעממי א' ובתיכון ק"ח.
מבשרת ציון, מבוא בושמת 5. ת.ד. 208      90805 
02-5344146
gzlotkin@gmail.com
מורה בגימלאות סבתא ל-8 נכדים, ועושה חיים

 

חן (נפחן) מיכאל (1942)

כ"ג, ארלוזרוב, נוער עובד

אבשלום 15 חיפה

04-8377231

mikebel@012.net.il

פנסיונר

 

חסין יוסי (1937)
כביש ראשי 44 בין רח' ח' ל ט'. הבן של יוה האחות ואהרשה ממקימי סולל בונה. בית ספר חקלאי, קבוץ נירים, שליחות חקלאית בחו"ל, מושב רמות מאיר 
רמות מאיר  76832
 08-9412442 
, 050-4427323
yosiora@netvision.net.il
אחרי פעילות ענפה בשטח החקלאי בחו"ל אני היום מושבניק בעל משק חקלאי פעיל, בעיקר כרם זיתים מאד מיוחד, ופרדס הדרים. עדיין פעיל ביזום פרויקטים חקלאיים בחו"ל

 

חפץ אלי (1951)

התגוררתי  ברחוב ס"ז  18, בי"ס יסודי  נתיבים, קן צפון הנוער  העובד קבוצת החורש, מדריך ראשון אילן בירנבוים לימים אילן בירן

כיום גר  בישוב  אורנית

050-7450639

elihefetz@013net.net

אב  ל 3  מדהימים וסבא  לעומר, כיום מנהל שיווק  ומכירות בחברת ברימאג  מערכות. רוכב מושבע של אופני  הרים בארץ וקצת בחו"ל

 

חרובי (פיטרקובסקי) יעל (1945)

רח' י"ח' 27, ארלוזורוב/רביבים, תיכון ק"ח, השומר הצעיר, הבת של אילזה המורה לאנגלית.

פנחס לבון 4 חיפה

04-8255269

sharuvi@netvision.net.il

גימלאית לאחר 34 שנות הוראת אנגלית בבי"ס תיכון רודמן בקרית ים

 

טויסטר איתן (1942)

רח' י"א, ארלוזורובכפר גלים,  צבא קבע-חיל האויר

הפלוגות 64 קרית-חיים

04-8730375

toistere@netvision.net.il

גימלאיפעיל בהתנדבויות שונות

 

טויסטר (וורמס) עפרה (1942)

רח' א',  בי"ס מגינים,  בי"ס ויצו, מטפלת בגן ילדים

הפלוגות 64  קרית-חיים

04-8730375

toistere@netvision.net.il

גימלאית

 

יוליוס (הנדל) אורהׁ(1932)

א' 66 , ארלוזורוב, הנוער העובד

נוף הרים 9 מבשרת ציון

02-5344171

julius@netvision.net.il

גמלאית של נציבות שירות המדינה

 

יסוד אורי (1941)

יליד קרית חיים , חניך התנועה המאוחדת עדת "מכורה" / גרעין "להט" קיבוץ צרעה

הגדוד העברי 26 א'

052-3719280

052-4290301

04-8725497

uyessod@bezeqint.net

גמלאי רפאל מתנדב כמנהל קבוצת גמלאי רפאל בקהילה לצרכים מיוחדים המגישה שירותיה לנכים ומוגבלים

ומטפלת כיום ב כ 50 מוסדות בצפון הארץ ואחרים. מתנדב בפרויקט "צהלה" להשבחת בני נוער.

נשוי לאמירה אב לשלושה העוסקים בחינוך וסב לשלושה

 

יעקובינסקי יצחק (1946)

רח' ל"ו ורח' ט' 3 , ארלוזורוב, רביבים, תיכון ק"ח ותיכון מוצקין, הנוער העובד והלומד

שארית הפליטה  20, חיפה

04-8111308

izik@sjm.pl

izikj2004@hotmail.co.il

עוסק בתחום יזום נדל"ן במרכז אירופה מנהל קבוצת משקיעים

 SJM Construction & Development Group

טל נייד 0048600245700

054-7709227

 

כהן יורם (1940)

רח' נ"ב 31 שיכון ותיקים, בית ספר יסודי א"ד גורדון, מחזור רביעי, התנועה המאוחדת, שירתתי בנח"ל מוצנח

רח' הי"ד 23 חולון,

03-6513187

052-2566489

 YSANCOHEN@GMAIL.COM

כיום גמלאי.

 

כהן משה (1941)
גרתי ברחוב ל"ט 4 . בית ספר גורדון. אינטר. הפועל קרית-חיים כדורגל. תנועה מאוחדת.
השקד 17 קרית-חיים
054-5551678
moshico2@zahav.net.il
גימלאי בתי זיקוק. חבר פעיל בעמותה וממשיך בספורט

 

כורך (בולדס) לאה (1954)
גרתי ברח' סז' 4 לימים שדה בוקר 6. למדתי בביה"ס היסודי "נתיבים" , בתיכון קרית חיים. תנועת הנוער אליה השתייכתי - הנוער העובד והלומד, סניף צפון
שדה חמד 7 מבשרת ציון
02-5340928
LEAHC@SVIVA.GOV.IL
עובדת במשרד לאיכות הסביבה כמנהלת אגף הדרכה ורווחה

 

כץ אריה (אריק, ארצ'יק)  (1938)

קריית חשמל כניסה 4, דלת מול שולם ז"ל ומעל דונייץ. בי"ס עממי ב', תיכון, התנועה המאוחדת. נוער הפועל ק. חיים כדורסל.

רח' משמר הירדן 2/1 עפולה

04-6523713

 arikkatz@bezeqint.net

גמלאי משרד הרווחה ומשרד החינוך

 

לב  (פישלגדעון (1943)

נולדתי ברחוב ח 45, שכני היו פלימן , ברוק ויפה אלוני פינברג

עובדיה 6 חיפה

04-8339128

gidi_lev@bezeqint.net

חיים !!!!!עובד עדיין כ 4 שעות ביום מטייל הרבה על אופנוע עתיק ומבלה הרבה בחברת הנכדים

 

לביא (צור) מרית (1948)
גרתי על יד בית העם
ת.ד. 776 גבעת זאב 90917
maritl@nioi.gov.il
עובדת מדינה

 

לוי-רייך דודו (1960)
גדלתי בבניין רכבת ברח' ה') 85, בתקופה שהוא עדיין שויך לרחוב כ"ח 32. טרום חובה בגן רותי ברח' ב. גן חובה בגן העירוני הצמוד לבית הספר ארלוזורוב, אצל הגננת המיתולוגית רות שהתמנתה עם סיום המחזור שלנו למפקחת. בית ספר יסודי - ארלוזורוב, כולל שלוש שנים ראשונות עם המחנכת האהובה מאיה דותן. ז'-י"ב בתיכון קרית חיים. השומר הצעיר, קבוצת סער, איתה גם המשכתי לנח"ל.

מתגורר ביישוב הקהילתי מתן בשרון
052-5559130
dudu-le@yedtik.co.il
עיתונאי ועורך ברשת "ידיעות תקשורת", תל אביב

 

לייטנר אורי (1939)

קרית חשמל, "מגינים", תיכון ק"ח, טכניון, התנועה המאוחדת

הראשונים 69א קרית חיים 26302

04-8724057  054-7939730

uleitner@zahav.net.il

גימלאי חברת החשמל, חבר "פרלמנט" חוף קרית חיים, המייסד והיו"ר של עמותת בני קריית חיים לדורותיהם

 

לייטנר (קפלן) לאה (1944)

מ"ב 6, "מגינים", תיכון ק"ח, בי"ס לאחיות רמב"ם, התנועה המאוחדת/השומר הצעיר

הראשונים 69א קרית חיים 26302

04-8724057 052-3579414

uleitner@zahav.net.il

גימלאית משרד הבריאותשומרת על כושר בקאונטרי.

 

לייקין (יגר) יעל (1946)
גרתי ברח א 53 ולאחר מכן ברח י"ח . למדתי בביס ארלוזורב, + רביבים. הייתי בהשומר הצעיר ולאחר מכן למדתי בקיבוץ עברון.
תל עדשים
04-6590158
lakin@barak-onlin.net
מזכירה רפואית במח' עור בבי"ח העמק עפולה

 

לנדאו עודד "פודלה, פייקס,  ג'וקי"  (1938)

ג' 28, מגינים, תנועה מאוחדת. "הקטן המצחיק" השם שניתן לי ע"י חנוך ברקון ,לאחר גניבת לימונים מחצרו. השם הועבר למשטרת קריית חיים. לשוטר פרלמוטר ז"ל אבא של ירדנה

רח' ג 28 קרית חיים

04-8726141

landau01@netvision.net.il

גמלאי משרד התחבורה

 

לפר צבי (1936)

רח' יוד 36. חניך הנוער העובד, גרעין שדמות, ממיסדי עין גדי.
הגדוד העברי 40, קרית חיים
04-8726644

zvi-lship@bezeqint.net
דייג

 

לצרוס (כרמלי) יעל (1944)
אחותם הקטנה של איתן ועמוס כרמלי, גרנו בסולל בונה היכן שכל החברה אהבו לבוא לשחק בטרקטורים, במשאיות ובנגריה
הגורן 27, ת.ד. 91 עתלית 30350
04-9841660
yael_lazarus@hotmail.com
גימלאית מאושרת, תפקיד אחרון - מנהלת ארצית של המחלקה לרפואה מונעת וקידום בריאות במכבי שירותי בריאות, פעילה בשרות התנדבותי בעקר בשרות לנוער בסיכון בקהילה במסגרת ארגון 'רוטרי' ישראל

 

מאיר עמוס (1937)
ארלוזורוב,הנוער העובד, הימיה של הפועל חיפה, אינטר, בס"מת, מפעלי מתכת "חיש", מפעלי מתכת "עגם".
השיירה 42
054-7753001
amosm@agam.co.il
גמלאי, משחק שח , גולש באינטרנט, עוזר בפרויקטים למפעל, 5 נכדים מהם 3 בצבא

 

מגריל דב (1949)
רחוב א' גבול מוצקין ליד תחנת הרכבת מוצקין
רקפת ד.נ משגב  מיקוד  20175
04-9800298   052-8676324
dovmagril@hotmail.com

 הנדסאי מכונות. מפעל ליצור תרופות "תרו" מפרץ חיפה

 

מזרח איתמר (1935)

י"ח (ציזלינג) 36, בי"ס ארלוזורוב, בי"ס ב', השומר הצעיר, בסמת, טכניון

הנרקיסים 18  ק. ביאליק

04-8713887

mizrach@017.net.il

גימלאי בתי הזיקוק

 

מישל (קונסקי) יפה (1956)

רח' ע"ב 56, גן חובה - גאולה. בי"ס יסודי - נתיבים.  סיום בי"ס יסודי בדגניה המחזור הראשון. הנוער העובד

השיירה 9 קרית חיים 26264

04-8421550

konski@walla.co.il

 

מנחם (כץ) רבקה (1955)
ט' 20, מגינים, תיכון ק"ח, הנוער העובד/השומר הצעיר

בלינסון 20 קרית חיים
04-8415367
shaib@netvision.net.il

מסד (בן-חיים) נורית (1926)

גרנו בקרית חיים משנת 1936 ברחוב ג 74. הייתי חברה בקן השוה"צ - וחברת קבוץ רשפים 30 שנה

אבטליון 17\3 הרצליה

09-9553076

ariemassad@hotmail.com

כיום פנסיונרית - מבלה את זמני בלמודים והתנדבות בשי"ל סבתא רבא ל-7 נינים

 

מסר אילנה (1950)
למדתי בבי"ס יסודי "להגשמה" בשיכון עירוני.סיימתי י"ב בתק"ח בשנת 1968. הייתי ממארגני פגישת המחזור של שכבתנו ביולי 2002

משה שרת 67 א קרית-חיים  26260
052-8645635
gold1311@hotmail.com
לומדת קורסים באוניברסיטה, עוסקת קצת באופנה ואירגון, ןכל זאת אחר מהפך דרסטי בחיי

 

מרום (הימלפרב) אבינועם (1947)
רח' מ"ו 19, בי"ס נתיבים מחזור 4.

הראשונים 43 ק.חיים
04-8721083
avimar8@walla.com